Author: R***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful wig! Bought it for a cosplay and absolutely love it!
Color: Brown
Price: £10.18
Original Price: £14.68
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 300 g |
| Length | 100 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2301120330432255 |
Author: R***r
Date:
Review: Beautiful wig! Bought it for a cosplay and absolutely love it!
Color: Brown
Author: r***r
Date:
Review: really good for cosplay!
Color: Brown
Author: d***9
Date:
Review: i bought it for my larry cosplay and it was perfect
Color: Brown
Author: a***m
Date:
Review: Lovely long wig can’t wait to try this on, in excellent condition looks real
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.